info[at]persiawp[dot]org

این روز ها  پارالاکس محبوبیت بسیاری پیدا کرده است. پارالاکس در واقع  به معنی این است که با اسکرول  کردن صفحه یک افکت یا اتفاق گرافیکی در صفحه و روی المان های مختلف صفحه اتفاق می افتد.  صاحبان مشاغل در پروژه‌های آنلاین خود، برای جلب توجه و افزایش تعداد مشتریان از آن بهره می‌برند. معمولا اسکرول پارالاکس را در صفحات نخست، راهنمای کاربر و صفحات تولید می‌توان دید. تعداد زیادی از سایت‌هایی که از پارالاکس استفاده می‌کنند کارایی اسکرول بسیار پائینی دارند. این مشکل بیشتر با دستگاهایی مثل retina MacBook Pro’s که تراکم پیکسل بالایی دارند، پیش می‌آید. در این قسمت ما لیستی از  بهترین پلاگین‌های پارالاکس وردپرس را آورده‌ایم تا از آن برای ساخت پارالاکس برای وب سایت خود استفاده ‌کنید. با استفاده ازاین پلاگین‌ها می‌توانید به آسانی افکت‌های زیبا و کارآمد پارالاکس بسازید. این لسیت شامل نسخه‌ی رایگان و پرمیوم است که با استفاده از آن می‌توانید بدون صرف هزینه‌ایی، افکت‌های زیبایی بسازید.

 

۱- Parallax Scroll

لینک افزونه: https://wordpress.org/plugins/adamrob-parallax-scroll

این افزونه به شما اجازه می دهد برای المان های مختلف در برگه ها یا نوشته های خود بکگراند یا پس زمینه ی پارالاکس قرار دهید.

 

۲- MG Parallax Slider

لینک افزونه: https://wordpress.org/plugins/mg-parallax-slider

این افزونه یکی از انعطاف پذیر و قوی ترین ها در نوع خود است. که برای استفاده از آن دونوع کد کوتاه یا Shortcodes وجود دارد. در زیر تصویری از پنل کاربری این افزونه که محدودیتی در تعداد رنگ ها و تعداد اسلاید ها نیز ندارد میبینید.

 

این افزونه ۱۹ پترن پس زمینه ی متفاوت دارد همچنین از ۶۰۰ فونت مختلف گوگل پشتیبانی میکند. و قابلیت برون ریزی و درون ریزی دارد.

۳- Super Simple jQuery Parallax Background

لینک افزونه: https://wordpress.org/plugins/super-simple-jquery-parallax-background

قابلیت ویژه ی این افزونه نسبت به رقبایش، سادگی راه اندازی است. در این افزونه شما کافی است یک بکگراند برای تم خود فعال کنید و سپس این افزونه را نصب و فعالسازی نمایید. با همین مراحل ساده میتوانید برای وبسایت خود بکگراند پارالاکس قرار دهید.

 

۴- WP Parallax Content Slider

لینک افزونه: https://wordpress.org/plugins/wp-parallax-content-slider

 

کلمات کليدي : ، ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *